Makaleler

Makyaj Çantanızdaki HPA Lanolin

Yayın tarihi: 1 Mart 2018

Yanlış okumadınız! Çatlamış göğüs uçlarını yumuşatmaya yardımcı HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kremi tecrübeli birçok anne tarafından yaygın olarak kullanılıyor olsa da, güzellik meraklıları HPA Lanolin kremimizin asla açıklanmaması gereken bir sır olduğunu düşünüyor. HPA Lanolin makyaj çantalarında yerini almaya başlıyor. Makyaj çantanda göğüs ucu kremi mi? Evet doğru duydunuz! HPA Lanolin makyaj çantanızda yerini almayı hak eden ürünlerden biri olarak görülüyor. Doğrusunu isterseniz, HPA Lanolin birçok şey için kullanılabiliyor, bu ürünle temel bazı kozmetik ürünlerinize artık ihtiyacınız bile kalmayabilir.

Neden HPA Lanolin?

Lanolin, kalın ve zengin koruyucu bir yağdır. Nemlendirici ve yumuşatıcı özelliğe sahiptir ve moleküler yapısı cildimizde doğal olarak üretilen yağların molekül yapısına oldukça yakındır. Emzirmeden önce silinmesine gerek olmayacak kadar saf olan HPA Lanolin, 0 doğaldır. Lansinoh HPA Lanolin Krem sadece HPA lanolin içerir. Tamamen hipoalerjenik lanolin elde etmek için yoğun ve özel bir arıtma işlemi uygulanıyor.

Peki HPA Lanolin alternatif olarak nerelerde kullanılabiliyor:

Dudak Bakımı

Lanolin yüzyıllardır nemlendirici olarak kullanılmakta olup, günümüzde tahmin edersiniz ki dudak bakımı dâhil olmak üzere kozmetikte temel malzemelerden biri olarak tercih edilmektedir. Saf, tatsız ve kokusuz HPA Lanolin sayesinde yumuşak ve nemli dudaklara merhaba deyin!

Soğuk havalarda çatlayan dudaklarınız için çantanızdaki Lansinoh HPA Lanolin 10 ml’i lip stick gibi kullanabilirsiniz.

El ve Tırnak Bakımı

Kuru tırnaklar rahatsız edicidir ve göze hoş görünmez. Beslenmiş tırnakların tırnak sağlığı için önemlidir. Ayrı bir tırnak yağı kullanmaktan ziyade, eliniz olan HPA Lanolin’i kullanabilirsiniz. HPA Lanolin, tırnaklarınızın içine nüfuz eder ve daha mutlu yazılar yazmanızı sağlar.

Kaş Balmı

Muhteşem kaşlar canlı bir görünüşün olmazsa olmazıdır. Makyaj trendleri tartışmasız bunu kabul eder! Kaş jeli ile makyaj çantanızı darmadağın etmenize gerek yok. Kaşlarınızı yumuşatması için küçük HPA Lanolin kremi kullanın. HPA Lanolin kaşlarınızı sabitlemekle kalmayıp, onları baştan uca nemlendirecektir.

Makyaj Malzemeleri İçin Sihirli Karıştırıcı

HPA Lanolin, makyaj malzemelerinin kullanım şekillerini genişletmek için mükemmel bir tabandır. Allığa mı ihtiyacınız var? HPA Lanolin kullanın ve muhteşem allık görünümü elde etmek için küçük bir dudak parlatıcısı ekleyin. HPA Lanolin, parlatıcınızın rengini biraz seyreltecektir. Ayrıca HPA Lanolin komedojenik değildir, dolayısıyla gözeneklerinizi tıkamayacaktır.

Mutlu Topuklar

Sert topuklar hakkında iyi bir şey söylemeyi düşündünüz mü? Hayır mı? Biz de öyle! Makyaj çantanızda ayak kremi taşıyamazken, HPA lanolin kremi yatmadan önce ayaklarınıza sürmeniz topuklarınızı bebekler kadar yumuşak hale getirecektir.

HPA Lanolin, makyaj çantanızda birden fazla işlev görecek bir üründür. HPA Lanolin oldukça saf, hipoalerjenik ve 0 doğal bir ürün olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tek bir ürünle birden fazla işinizi halledebilir misiniz?

HPA Lanolin için muhteşem diyen anneler şaka yapmıyor!  

İlgili Kategoriler

Ürünler Hakkında Merak Ettikleriniz   Kullanım   Doğum Öncesi   Hamilelik   Emzirme   Anne Sütünü Sağma   Anne Sütünü Saklama   Bebeği Anne Sütü İle Besleme   Emzirmeyi Sürdürme  

İlgili ürünler